Forum index >> Slovensko >> Reprezentácia Goto page : 1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 71, 72, 73

Offline
Posted on 2019-07-05 23:34:36
Linda wrote:

Chorvatsko - Slovensko 35 : 38

Tak vstup do kvalifikace máme úspěšně za sebou. Byly to docela nervy, ale vítězství se počítá. Za 14 dní pokračujeme na Ukrajině .

Ukrajina - Slovensko 55 : 42

Tak bohužel důležitý zápas na Ukrajině se nám vůbec nepovedl.
Teď nás čeká série čtyř domácích zápasů a tam potřebujeme alespoň třikrát vyhrát, jinak si cíl postoupit na MS hodně zkomplikujeme.
Nicméně pořád to máme ve svých rukách a věříme, že se to podaří .

Hadar
Posts: 2634
II.2
Offline
Posted on 2019-07-21 9:09:24

Este je pred nami vela zapasov, verim, ze to pod tvojim vedenim nasa reprezentacia zvladne a postupi na MS

Linda
Posts: 72
Posted on 2019-07-22 18:07:13
Hadar wrote:

Děkuji za důvěru, budu se maximálně snažit ji nezklamat .

Linda
Posts: 72
Posted on 2019-07-26 13:04:47
Slovensko - Dánsko 31 : 28

V dramatickém zápase jsme v samém závěru urvali důležité vítězství, Dánsku připravili první porážku a zůstáváme tak nadále ve hře o postup .

Hadar
Posts: 2634
II.2
Offline
Posted on 2019-07-26 13:07:32

Prvy domaci zapas mame uspesne za sebou
Utiekli sme hrobarovi z lopaty, ked sme otocili skore 3 sekundy pred koncom Tak sa bojuje o vitazstvo, pokial nie je koniec, tak je stale sanca

Slovensko - Kanada 49 : 28

Vyprodaná Fatamorgana byla svědkem dalšího kvalifikačního zápasu, netradičně v úterý.
Začátek nám utekl, po 10. minutách 0:14. Musela jsem na kluky trochu zakřičet a v poločase bylo srovnáno. Po přestávce už jsme se rozjeli a dovedli zápas k vítěznému konci .