Grid-Iron american football game language selector
Language
ČeštinaDanskDeutsch
EnglishEspañolEspañol (Latinoamérica)
FrançaisItalianoMagyar
NederlandsPolskiPortuguês (Brasil)
RomânăSlovenčinaSlovenščina
SrpskiSuomiБългарски
РусскийУкраїнська 
Register
Login
Tipovačka - 36.sezóna
Forum index >> >> Tipovačka - 36.sezóna Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Linda
Posts: 54
Joined: 2018-12-10
II.3
Offline
Posted on 2021-09-12 9:15:50
Zápasy 10. kola

Eastern Europe

Svätý Jur Snakers - Libouchec Wolverines...............1 ( o 7 bodů)

Slavia Pankrác - Tychy Falcons................................2

Cuiavia Miners - Red Dragons..................................2

II.1

Furious Boys - Tosno Tankbustaz..............................1



Europe - Balkan region neděle 16:30

KAN Dugi Rat - Athens Hammers n' Sickles..............1

Split Dalmatians - Volneni Travojedi...........................2
  
AemasGI Supporter
Posts: 78
Joined: 2018-11-05
I.1
Offline
Posted on 2021-09-12 10:13:59
Zápasy 10. kola

Eastern Europe

Svätý Jur Snakers - Libouchec Wolverines...............1 ( o 14bodů)

Slavia Pankrác - Tychy Falcons................................2

Cuiavia Miners - Red Dragons..................................2

II.1

Furious Boys - Tosno Tankbustaz..............................1



Europe - Balkan region neděle 16:30

KAN Dugi Rat - Athens Hammers n' Sickles..............2

Split Dalmatians - Volneni Travojedi...........................2
  
mirkru
Posts: 172
Joined: 2018-05-24
I.1
Offline
Posted on 2021-09-13 7:49:58
Výsledky 10. kola

mirkru 8
santiago 7
Hadar 5
Juraj Pavucek 5
Aemas 5
Linda 4

Pořadí po 10. kole

1. Linda .................. 66
2. santiago ............. 65
3. mirkru ................ 64
4. Hadar ................. 62
5. Aemas ............... 60
6. Juraj Pavucek .... 59

Zápasy 11. kola vybere Hadar.
  
HadarGI Supporter
Posts: 2497
Joined: 2013-04-18
I.1
Offline
Posted on 2021-09-14 21:00:03
Zápasy 11. kola

Eastern Europe.....19.09. o 12:00

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác...............X.....(o X bodov)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................X

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........X

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................X

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................X

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................X

Europe - Balkan region.....19.09. o 16:30

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................X

Trabzonspor vs. Iasi Sevens.......................................X

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................X

Central & South America.....19.09. o 21:00

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba.................................X



  
santiagoGI Supporter
Posts: 12
Joined: 2021-05-02
IV.13
Offline
Posted on 2021-09-15 18:02:00
Zápasy 11. kola

Eastern Europe.....19.09. o 12:00

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác....................1 (o 14 bodů)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................1

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........2

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................1

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region.....19.09. o 16:30

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................2

Trabzonspor vs. Iasi Sevens........................................2

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................1

Central & South America.....19.09. o 21:00

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba...............................1
  
Juraj PavucekGI Supporter
Posts: 467
Joined: 2015-10-14
I.1
Offline
Posted on 2021-09-18 9:48:16
Zápasy 11. kola

Eastern Europe

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác...............1.....(o 18 bodov)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................1

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........1

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................2

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................1

Trabzonspor vs. Iasi Sevens.......................................1

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................2

Central & South America

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba.................................1
  
 
Forum index >> >> Tipovačka - 36.sezóna Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Last posts
2021-09-18 9:25
Ligathread
Author:liberalmente
2021-09-17 18:11

Author:Fred Monty
2021-09-17 17:58
Reprezentácia
Author:Juraj Pavucek
2021-09-17 17:11
2021 survivor game
Author:philiom
2021-09-17 14:38
Nationaal Team
Author:simpathia
2021-09-17 14:03
Ligathread
Author:simpathia
2021-09-17 13:40
Ligathread
Author:Baphomet