ja w sumie wypadlem cienko w zezonie 7 w 3 lidze przez mojego braciszka ktory przyjdzal z butelka a potem dziwne ze sklad nie ustwiony

dalej mozna, moze zajrze dzisiaj po 22?

Darq85
Posts: 351
Posted on 2011-07-17 13:41:17
Szalony mecz w wykonaniu mojej drużyny. Ze względu na to że stawka wysoka bo przegrany spada do IV ligi, Lions od początku ruszają do ataku, zdobywają 3 przyłożenia i pierwszą połowę kończą wynikiem 21-0. Po przerwie wszystko się zmienia. Ravens ruszają do odrabiania strat - zdobywają 2 przyłożenia i gola z 40 jardów (w całym meczu mają zresztą więcej zdobytych jardów, lepszą skuteczność QB i lepszą grę w końcówce mimo znacznie słabszej kondycji!) i brakuje im jednej minuty do zwycięstwa i utrzymania... I pomyśleć że warunkiem koniecznym do utrzymania Lwów po 15 kolejkach były ich 3 wysokie zwycięstwa przy równoczesnych 3 porażkach Kruków

Hesus von Halemba
Posts: 38
Posted on 2011-07-17 13:55:46
Planowalem awans dopiero w kolejnym sezonie...ciezko bedzie mi sie utrzymac w Top Division teraz ale powalczę.