Posts: 724
Joined: 2014-12-10
Posted on 2018-06-05 7:53:29
Botow wrote:

Ja jak grałem w zeszłym sezonie w Maverick's Cup, to tam za pauzowanie w danej kolejce był wynik 28-0

Hmm... to niezły pomysł
Poprawię, bo w tabeli i tak nic nie zmienia, na obecną chwilę.

ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2018-06-05 22:32:40
Ogólnie "bye" we wszystkich dyscyplinach jest traktowany jako minimalne zwycięstwo (najczęściej nie dające w ogóle małych punktów). 28:0 patrząc po wynikach to jest pogrom.

Darth Bane
Posts: 236
Posted on 2018-06-06 8:36:59
ManowarPL wrote:

Jak dla mnie to nie jest takie wysokie ( 7, 7, 7, 7, )

Stormtrooper
Posts: 81
Posted on 2018-06-06 12:51:25
Darth Bane wrote:

Moje nieloty w karierze U-21 nie zdobyły jeszcze w żadnym meczu 28 punktów.

Barkas
Posts: 724
Posted on 2018-06-11 20:15:29
W drugiej kolejce ponownie mieliśmy interesujące i zacięte mecze. W meczu na szczycie aktualny mistrz LEWY Team podejmował dwukrotnych wicemistrzów Cardinals Zakopane. Jedni i drudzy nie dysponują już takim składem jak w poprzednich sezonach i wielu młodych zawodników gra już w seniorach, ale nadal oba teamy to liczące się drużyny. Chłopaki rozegrali super mecz, na styku, gdzie wynik otwarty był do ostatnich minut. Zwyciężyli gospodarze jednym przyłożeniem. Czyżby szli po drugi tytuł z rzędu?
W bratobójczym pojedynku spotkały się dwie drużyny z Gdańska. Eagles Gdańsk bardzo wysoko pokonali Gdańsk Vikings, co jest o tyle dziwne, że w przedsezonowej próbie, z takimi samymi składami, to Wikingowie byli górą. Dziwne. Gratulacje dla Orłów.
Gdynia Seahawks bez problemu poradzili sobie z Hetmanem Zamość i to był mecz bez historii. Akademia Sithów zaledwie jednym przyłożeniem pokonuje Tips Opole, natomiast w meczu Sopot Dolphins z Ministerstwem Obrony Narodowej niestety trzeba było ogłosić walkowera.

Barkas
Posts: 724
Posted on 2018-06-11 20:16:52
Sopot Dolphins - Ministerstwo Obrony Narodowe 0:40
Walkower za niedozwolony udział w grze: Lorenzo Giacobazzi (Sopot Dolphins, C), age: 22

Posted on 2018-06-18 14:08:14
Ależ meczyk kończący się dogrywką. Brawo dla Eagles! Oby tak dalej do tytułu.

Barkas
Posts: 724
Posted on 2018-06-18 20:42:51
Mamy za sobą połową rozgrywek. I tym razem mecz na szczycie pomiędzy Gdynia Seahawks a Eagles Gdańsk dostarczył nam olbrzymich emocji. Przez cały mecz prowadzili młodzi Gdynianie, ale na minutę przed końcem Eagles doprowadzili do remisu. O wszystkim rozstrzygnęła dogrywka, gdzie lepsi okazały się Orły. W drugim meczu niepokonanych drużyn niespodziewanie aktualny jeszcze mistrz LEWY Team przegrał dosyć wyraźnie z Bitnymi Busiołami, które wyrastają na czarnego konia turnieju i urastają do miana faworyta. Na pewno jednak ostatniego słowa nie powiedzieli jeszcze juniorzy aktualnego zdobywcy Polish Cup Cardinals Zakopane, którzy łatwo pokonali Ministerstwo Obrony Narodowej. Do walki o tytuł mogą włączyć się także Hetman Zamość i Drukarz Gabryelin, którzy prezentują się w tym sezonie naprawdę dobrze. Zawodzą dwie drużyny z Trójmiasta. Gdańsk Vikings i Sopot Dolphins zupełnie nie mogą się odnaleźć.