Forum index >> Polska >> Sezon 8 Goto page : 1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19

No i niespodziewanie tak rozbiłem BOTa, który spadł z II ligi, że jestem liderem i w kolejnym tygodniu wcale nie musi się to zmienić. Także dobry początek, a trudniejsze spotkania dopiero nadejdą w kwietniu.

zabrakło czasu, żeby doprowadzić do dogrywki, początek jak zwykle słaby, a za tydzień Stary Futbolista

Struna
Posts: 681
Posted on 2011-03-20 17:50:54
no i stało się. Przegrałem 5 td miałem nadzieję ma maksymalnie 3 ale przynajmniej wiem która część obrony zawodzi najbardziej. Niestety nie mogłem obejrzeć innych jak sobie radzili ale mam nadzieję że poszło wam tak jak planowaliście .1

jodla
Posts: 0
Posted on 2011-03-20 19:08:53
u mnie receiverzy dali popis, srednio 33 yards/catch, co dalo 17yardow na kazda probe

Darq85
Posts: 351
Posted on 2011-03-21 11:19:54
zgodnie z przypuszczeniami przegrałem z jednym z faworytów do awansu ale ku mojemu zaskoczeniu mecz był dość wyrównany a decydujące punkty rywal zdobył kilka minut przed końcem

O sporym pechu może mówić lider który dziś ma stadion o pojemności ponad 35 tys a wczoraj podczas meczu widownia wynosiła...0

osinho
Posts: 1060
Posted on 2011-03-26 20:15:24
w sezonie 5 i 6 kiedy w lidze nie szło mi najlepiej losowałem tłumy zdolnych zawodników, w poprzednim 7 tylko dwóch i obu w końcówce sezonu, w obecnym wylosowałem już dwóch fajnych, zastanawiam się czy zacząć się już bać, zwłaszcza po niezbyt udanej inauguracji

jodla
Posts: 0
Posted on 2011-03-26 22:57:09
ja wczoraj mialem chyba najlepsze losowanie w historii, 16 lat, 4,5 talenty, 14 cons, spd i str 12+

Darq85
Posts: 351
Posted on 2011-03-27 11:33:44
moje drafty w tym sezonie nie byłyby złe - int i cons >15, 16 lat, dobrze rozwinięte atrybuty fizyczne a inne kluczowe po 6-7. Jednak tydzień temu młodzieniec miał talent 1,5* a teraz 1* - najgorzej w historii klubu

osinho
Posts: 1060
Posted on 2011-03-27 11:55:25
11:50 jeszcze 10 minut, w Poznaniu wicemistrz podejmuje mistrza, lepsze humory panują w drużynie gości, która tydzień temu rozbiła Sterlika, w drużynie Kasztelana po zeszłotygodniowej porażce niewielka korekta ustawienia na left tackle zagra Huc a Walkowicz zajmie jego miejsce na left guard, poza tym bez zmian
11:52 Kasztelan jak zwykle liczy na swoją defensywę, co przy niezwykle ofensywnie grającym Starym Futboliście stanowi duże wyznanie
11:54 statystyki Padewskiego w Kasztelanie (liga+puchary, bez kadry) 156 spotkań 246 TD 828 złapanych podań na 19668 jardów, 20 tys. raczej dzisiaj nie padnie chociaż kto wie
11:57 warunki do gry znakomite, do kibicowania także
11:59 z głośników leci "Bad Boys" Inner Circle jak zwykle przed meczem (w trakcie przerw zresztą też)

1 obrona nie wyszła na mecz 0-7
2 w ataku trochę lepiej
3 niestety będzie punt i pewnie touchback
5 co drugie podanie gości dochodzi do celu, jak na razie za mało presji na QB
6 za chwilę będzie chyba 0-14... i problem
7 na problemy Padewski 7-14, już 115 jardów złapanych,
8 obrona jest niby ustawiona na bronieniu podań, bez sacka lub INTa niewiele zdziałamy
9 biorąc pod uwagę dotychczasowe problemy obu drużyn ze zdobywaniem punktów przed przerwą w bezpośrednich bojach zaczynam się bać
10 wygląda na to, że 3 drivy i 21 straconych punktów
11 Prokopenkov 3TD i 3 niecelne podania, czy ktoś widział moją obronę?
21 i 14-28, jest źle
22 a nawet gorzej, jeśli obrona nie zacznie działać to padnie niechlubny klubowy rekord straconych punktów w oficjalnym meczu (nawet w AFLC nie straciłem więcej niż 49)
26 Miodrag uparł się, żeby pobiegać, Kozak stracił 2 jardy a ja cierpliwość
27 górą od razu 19 jardów, jak na razie nie podań do Zlaticia (1 niecelne)
28 Padewski 199 jardów
29 zdobyć te punkty przed przerwą i będzie jeszcze piłka na początku drugiej
30 Miodrag jest idiotą to wiem
31 w końcówce sezonu bez presji wyniku sobie radził, jak pojawiła się presja już nie, w pierwszej połowie Stary Futbolista w ogóle nie puntował
33 chciałem napisać, że im mniej biegania tym lepiej, a tu Kozak zdobył 8 jardów i 1st down
35 Zlatić wreszcie coś złapał i tylko końcówki drugiej kwarty żal
36 i zaraz się okaże, że zamiast 7 będą tylko 3 punkty, ktoś zapomniał o ochronie QB
37 Padewski złapał podanie i stoimy na 99 jardzie (w sumie 233)
38 i kolejne 234 jardy i 3 TD, tylko ta obrona
39
40 to o zwycięstwie mogę zapomnieć
44 rekord straconych punktów już wyrównany
48 pass under pressure, nie wierzę własnym oczom
49 i pierwszy raz stracone ponad 50 punktów, gdyby Stary Futbolista chociaż raz puntował, albo miał jakąś stratę można by to przeżyć