A admini dalej walą w ch... Nowy silnik który miał być zaimplementowany w spotkaniach towarzyskich, później od początku bieżącego sezonu pewnie dalej jest tylko na papierze. Firma odpowiedzialna za GI na swojej stronie chwali się nowymi projektami. Więc tak sobie myślę, że konta premium nie przedłużę a jak tak dalej pójdzie to wyprzedaż i adieu.

ja myślę, że wolą wprowadzić sensowne zmiany a nie jakiś bubel, trzeba jeszcze spokojnie poczekać, ja od dawna szykuje LB na blitze i ciągle obchodzę się smakiem, ale cierpliwie czekam

osinho
Posts: 1060
Posted on 2011-08-07 12:14:24
Hernandez zalicza trudny debiut (OL nie działa), ale obrona postanowiła mu trochę pomóc, szczególnie ładny był return Aniszewskiego

w INTach 1:1
już 2:1 dla Kasztelana, czas przekuć to na jakieś punkty

także Kozak daje ładne wsparcie nowemu QB
tego w tej grze dawno nie było drive 6 zagrywek, wszystkie 6 dołem 47 jardów i TD

dla odmiany Bieniek zdobywa punkty po drivie tylko górą, chyba możecie zacząć się bać tego ataku

3 INTy

ale Składanek odegrał się na początku trzeciej kwarty, a Hernandez nie może znaleźć wspólnego języka z Padewskim
może właśnie znalazł

w każdym razie Padewski przekroczył granicę 24tys. złapanych jardów (rozgrywki klubowe)

Kozak się zaciął, od jakiegoś czasu obie drużyny mają problem ze zdobycie 1st down

FG dla Panthers i 20-14, 9 minut do końca i wielkie wyzwanie dla Hernandeza

to teraz wyzwanie dla defensywy

to po meczu, szkoda, bo pierwsza połowa nie zapowiadała takiej katastrofy w drugiej, pozostaje mieć nadzieję, że lepsze zgranie poprawi skuteczność ataku i może Kozak będzie w stanie skutecznie biegać cały mecz a nie 20 minut

Sadun
Posts: 0
Posted on 2011-08-07 13:09:44
A ja znowu po imprezie nie ustawilem ataku, to wina Struny 1 meczyk przegrany ale to nic nadrobi sie

osinho
Posts: 1060
Posted on 2011-08-14 12:17:36
coś mi obrona kiepsko funkcjonuje

a Hernandez nie potrafi znaleźć wspólnego języka z Padewskim, zaczynam rozważać powrót do Rutki

trochę ponarzekałem i Padewski złapał 3 podania i TD, martwi mnie jeszcze kompletnie niewidoczny Stypułkowski

obrona też się wzięła w garść

błyskawiczny drive, 4 akcje 80 jardów i TD, z pozytywów Hernandeza - potrafi grać z dwoma łapaczami (Bieniek i Padewski)

czy ktoś widział moją obronę?

żeby wygrać ten mecz musiałaby się znaleźć obrona, a atak musiałby grać błyskawicznie i skutecznie, z tym drugim może być problem

no to po meczu

na szczęście na rekord straconych punktów chyba nie starczy czasuLast edited on 2011-08-14 at 12:53