Forum index >> Polska >> Sezon 13 Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

dziękujemy Pass Sporak
osinho
Posts: 1060
Posted on 2013-03-24 13:07:10
kolejny mecz w tym sezonie na -35 z tyłu i +40 z przodu i zwycięstwo na trudnym terenie
Kraśnicki udobruchany powołaniem do kadry złapał 5TD, a pominięty Osica dorzucił jednego i 185 jardów, w tym 3 ważne podania na 49 jardów przy 31-28

Posted on 2013-04-17 16:36:00
ale zrobiłem wielbłąda a pucharze. Mam dwóch Kozoków w drużynie a do ofensywnej linii wstawiłem nie tego co trzeba Na szczęście to nie przesądziło o wyniku i rewanż na Nowosybirsku za 8 sezon można uznać za udany
teraz trzeba się zrewanżować Ravensom za niedawną klęskę w lidze
osinho
Posts: 1060
Posted on 2013-04-18 17:46:12
a moi po pierwszej kwarcie chyba uwierzyli, że mecz wygrają na stojąco i w efekcie mogę zapomnieć o potrójnej koronie
Darq85
Posts: 351
Posted on 2013-04-21 12:55:36
wygląda na to że dziś przegram ale to co robią moi w ofensywie w drugiej połowie to jakaś masakra. I pomyśleć że w pierwszej rundzie z tym samym rywalem miałem po 2 TD na kwartę...
o matko dawno na forum nie byłem
3 ważne mecze ligowe przede mną... od nich zalezec beda sprawy awansu fajeczka na uspokojenie
Darq85
Posts: 351
Posted on 2013-04-28 13:23:59
rewanż na monsterach za kompromitującą klęskę w pierwszej rundzie udany A swoją drogą ciekawi mnie, że koleś mimo kłopotow finansowych o których pisze na ukraińskim forum, nie dąży do zmniejszenia pensji skoro poza topową czwórkę i tak nie wypadnie a awans mu nie grozi
krychu9
Posts: 0
Posted on 2013-04-28 13:43:23
Może kłopoty finansowe to zmylka

Swój mecz wygrałem ale poraża mnie moja "skuteczosc" podań i "wykanczanie" akcji, być 20-30 yrd od p.pkt przeciwnika i tracić piłkę to jakiś żart a przede mną spotkania na wagę awansu ;/