Forum index >> Polska >> Sezon 13 Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

osinho
Posts: 1060
Posted on 2013-05-24 9:25:13
gram w Iron-Bowl, w ostatnim meczu mogłem sobie pozwolić na porażkę różnicą 77 punktów, było tylko 10 w plecy,
Darq85
Posts: 351
Posted on 2013-05-25 12:47:03
osinho wrote:

gratulacje

ale szczerze mówiąc w meczu finałowym będziesz miał szansę na zwycięstwo tylko wtedy kiedy rywal zastosuje taktykę Helenopoli Transfugi z 5. rundy

Posted on 2013-06-02 11:54:00
11:54 zbliża się mecz sezonu, dzisiaj Terminatorzy i Kasztelan grają o to kto będzie bliżej tytułu mistrzowskiego, obie drużyny dzieli w tabeli 24 małe punkty,
jeżeli wygrają Terminatorzy to praktycznie zapewnią sobie kolejny tytuł mistrzowski, Kasztelan jeżeli wygra nie będzie to oznaczać kompletnie nic, bo ostatniej serii spotkań Kasztelan zagra u siebie ze Steelers (i pewnie przegra), a Terminatorzy jadą do Fajnego Timu, gdzie zapewne wygrają

11:57 a teraz garść statystyk: dotychczasowy bilans bezpośrednich spotkań to 12:3 dla Terminatorów, przy czym to Kasztelan wygrał dwa ostatnie mecze, w lidze Terminatorzy nigdy nie skończyli sezonu na drugim miejscu, Kasztelan na podium był tylko drugi, Terminatorzy swój ostatni mecz przegrali dwa miesiące temu właśnie z Kasztelanem, Kasztelan po raz ostatni wygrał z botem

11:58 jestem pełen obaw, a nastrój mam taki, że jestem w stanie rozwalić ten interes w przypadku przegranej

1 pierwszy wykop i Terminatorzy w natarciu zdobyli już 33 jardy
3 Paluszkiewicz z INTem, Rutka z dwoma incompletami
4 Rutka 1/4 ale aż 22 jardy, jedyne podanie złapał Osica
5 Kraśnicki złapał 9-jardowe podanie, Kasztelan w tym miejscu grywa 4th&1
6 Diomande zdobył 7 jardów w kluczowym 4th&1, Kasztelan jeszcze nigdy w swojej historii nie przegrał meczu, w którym miał udaną akcję przy 4th down
7 Rutka-Kraśnicki i 7-0
8 dzisiejszy mecz z dużym zainteresowaniem śledzą zapewne Dolni Chabry Patriots, którzy jak przypuszczam kibicują Terminatorom, z którymi grają w finale Pucharu Regionalnego
9 3 under pressury z rzędu, 3&out i piłka dla Kasztelana
12 powoli do przodu i już w field goal range
13 będzie 3rd&3 na 11 jardów od celu
15 Osica złapał i 14-0, a DE Kasztelana utrudniają jak mogą życie Demetriusa Carmo, kolejny 3&out, w tym sezonie defensywa Kasztelana już raz niszczyła rywala w pierwszej kwarcie po czym w drugiej cała drużyna stanęła (Puchar Regionalny z Fajnym Timem)
17 w ataku na razie bez Bienka, ale Kraśnicki z Osicą na razie grają swoje
19 Floriańczyk trafił z 45 jardów i 17-0
23 obudził się Radomyski 4 kolejne złapane piłki na 74 jardy i na koniec TD po 3-jardowym podaniu
26 Kasztelan znowu w field goal range
28 Floriańczyk po raz drugi z 45 jardów, teraz wybronić się przez 2 minuty i po przerwie to Terminatorzy kopią
30 Radomyski coś złapał Maszkowski z sackiem, do przerwy 20-7 dla Kasztelana
na pozostałych boiskach prowadzą gospodarze
33 jard od end zone, chciałbym napisać, że mecz jest pod kontrolą ale się jeszcze z tym wstrzymam
34 TD Diomande, zawodnik rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej robi dzisiaj niezłą robotę jak na RB
36 spojrzałem na skład Terminatorów i problemy Carmo stały się dla mnie bardziej zrozumiałe
39 kolejny punt Terminatorów
40 to teraz dla odmiany pierwszy punt Kasztelana, Terminatorzy zaczną z 54 jarda, w takich sytuacjach zwykle marzę o INT
43 niestety TD Terminatorów i 2 niecelne podania Rutki
44 zabrakło 1jarda, będzie punt i nerwowa 4 kwarta
przypominam wynik 27-14 dla Kasztelana
46 ach ten Radomyski, Nawój ma z nim duże problemy
48 robi się nerwowo 27-21, Bieniek złapał swoje pierwsze podanie, ale tylko na 7 jardów
49 Osica przy 3rd&3 i Kasztelan na 48 jardzie
51 i Terminatorzy będą mieli piłkę na 8 minut przed końcem meczu
52 Sługocki utrudnia życie Carmo, przydałby się sack albo INT
53 Radomyski zdobył 14 jardów przy 3rd&10, przegrać będzie jednym z największych frajerstw w historii Kasztelana
54 Terminatorzy na 51 jardzie
55 sack Sługockiego, będzie 2nd&14-62
57 Kasztelan na 3 jardzie, Rutka niecelnie, zdobyć 1st down
58 Kraśnicki łapie 23-jardowe podanie, jeszcze tylko dwie minuty
59 Kraśnicki załatwia sprawę 74-jardowy TD 34-21 i tego nie da się już przegrać
60 na koniec 3&out Terminatorów

KASZTELAN wygrywa trzeci z rzędu mecz z Terminatorami i ma w tej chwili jedno zwycięstwo więcej oraz o 50 małych punktów lepszy bilans (324-274), w zasadzie to tyle co nic, zwłaszcza po tym co zrobił Fajny Tim we Wrocławiu
Kasztelan po prostu musi wygrać za tydzień ze Steelers

podsumowując: Terminatorzy zaczęli obiecująco od 3 celnych podań, po czym INT Paluszkiewicza zaburzył im grę w ataku na kilkanaście minut (swoją drogę OL nie pomagała swojemu QB), Kasztelan od razu zdobył TD po drivie z udaną akcją 4th&1(kolejne zwycięstwo w meczu z taką akcją), potem grali swoje a dobrze kopiący Floriańczyk jeszcze dodatkowo pomagał, Kasztelan stanął dopiero po pierwszym drivie trzeciej kwarty, ale zwycięstwa nie dał sobie wydrzeć, mistrzostwa jednak też sobie nie zapewnił
z ciekawszych statystyk Kraśnicki 15 złapanych podań 246 jardów i 2 TD ; i ciągle nie rozumiem dlaczego w kadrze jest tylko rezerwowym

i wygląda na to, że Kosma Padewski po 10 sezonach w TD i dwóch awansach zaliczy pierwszy spadek